تمپلیت اختصاصی آکادمی

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این جا شما می توانید تمپلیت معامله گری اختصاصی احمدرضا جبل عاملی را دانلود کرده و بر روی پلتفرم معاملاتی خود نصب کنید. رنگ های استفاده شده در این تمپلیت باعث می شود که روحیه و نشاط خود را در هنگام معامله کردن حفظ کنید تا کمتر دچار خطا شوید.

♦ دانلود رایگان تمپلیت اختصاصی احمدرضا جبل عاملی

احمدرضا جبل عاملی، معامله گری بازار سرمایه با بیش از ۱۵ سال سابقه و اولین و تنها مدرس تحلیل سنتیمنتال در نتیجه سالها تجربه در این حوزه به شما تمپلیت معامله گری را ارائه می دهد که مزیت های فوق العاده زیادی را دارا می باشد.

در این تمپلیت از هیچ گونه رنگ زننده، تضعیف کننده روحیه، ایجاد هیجان اضافی و …  استفاده نشده است و رنگ های بکار رفته در آن به معامله گر حس اعتماد به نفس واقعی، تصمیم گیری بر اساس منطق نه احساسات می دهد.

اگر دوره آموزش معامله گری تحلیل سنتیمنتال را گذارنده باشید، در مورد اهمیت استفاده از این تمپلیت حتما با شما صحبت شده است.

همان طور که می دانید محیط کار یک معامله گر چارت اوست. رنگ های استفاده شده در چارت  فوق العاده تاثیر زیادی روی تمرکز، روان  و احساسات معامله گر دارند؛ همواره لازم است تا در محیط معامله گری خود، از رنگ های انرژی بخش و آرامش بخش استفاده کنید تا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و کنترل صحیح احساسات در شما شود.

در این جا برای شما تمپلیت اختصاصی آکادمی که تمامی خصوصیات استاندارد یک چارت حرفه ای را دارا می باشد قرار داده شده است.

همین حالا این تمپلیت را به صورت رایگان دانلود نمایید!

1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل چارت و تمپلیت آکادمی
حجم فایل ها : 20 کیلوبایت
0

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+